Skip to content

Jeroen van der Geest

Associate partner | Interim Manager

Een belangrijk deel van mijn loopbaan was ik ondernemer. Maar de afgelopen 15 jaar ben ik vooral directeur/ bestuurder geweest van publieke uitvoeringsorganisaties in het sociaal domein. Daarnaast ben ik sinds 4 jaar bestuurder van een pensioenfonds.

Bij de Galan Groep vervul ik de rol van interim manager en adviseur. Omdat ik al meer dan 25 jaar eindverantwoordelijke directierollen vervul ben ik goed in te zetten als interim. Maar mijn ervaring met het sociaal domein en het leiden van verschillende transities maken dat ik ook als adviseur iets kan toevoegen. Dit doe ik wel het liefst in teamverband. Vraagstukken waar ik op in te zetten ben zijn koersontwikkeling, strategieontwikkeling, verandertrajecten op gebied van organisatie.

Ik ben opgegroeid in Den Haag maar woon al 30 jaar in Ommen. Ik ben betrouwd en trotse vader, schoonvader en opa. Ik zou mijzelf sportief willen noemen maar de grootste prestaties liggen inmiddels al wat verder achter mij. Wat dat betreft is mijn motto ‘nooit stoppen met opnieuw beginnen’.

Telefoonnummer: +31 6 42 62 92 37
Email: jvandergeest@galangroep.nl
Jeroen van der Geest

“Ontwikkelen door reflecteren!”

Wat maakt jou bijzonder?
Ik kan makkelijk schakelen tussen de boardroom en de werkvloer. Ik ben reflectief, luister goed en weet bij ingewikkeld vraagstukken snel de hoofdlijn te pakken en richting te geven. Waar nodig kan ik stevig optreden maar zal daarbij nooit over mensen heen walsen.
Waarop ben je trots?
Ik heb verschillende transities geleid die succesvol zijn afgerond. SWB in Twente en Den Haag Werkt in Den Haag zijn daar twee mooie voorbeelden van. Met elkaar zijn we erin geslaagd heel politieke besluitvormingsprocessen zo vorm te geven dat het niet steeds spannend was maar vooral heel logisch. Op die manier kregen deze organisaties een duidelijk toekomstperspectief.
Wat maakt de Galan Groep zo bijzonder?
De samenwerking met bevlogen professionals. De gedrevenheid waarmee zij werken, gecombineerd met het plezier in de samenwerking.
Wat is het belangrijkste dat je hebt geleerd?
Ik heb geleerd hoe belangrijk goed luisteren is. Daarnaast heb ik ervaren dat mijn intuïtie en ervaring van toegevoegde waarde zijn om een team verder te helpen.
Wat is jouw toekomstdroom?
Dat geen kind in armoede en met honger hoeft op te groeien.